دستبندی که تماس‌های تلفنی را با رنگ گزارش می‌کند

عینک گوگل,ساعت های هوشمند

در پی روند محبوب شدن فناوری های پوشیدنی دو طراح در آمریکا دستبدی را ارائه کرده اند که می تواند تمام رخدادهای روی تلفن همراه از جمله پیامک و تماس های دریافتی را از طریق حس لامسه و بینایی به کاربر خود اعلام کنند.

 

فناوری های پوشیدنی این روزها تیتر بسیاری از اخبار فناوری را به خود اختصاص داده اند در میان مشهورترین انواع آنها می توان به عینک گوگل و یا ساعت های هوشمند اپل و سامسونگ اشاره کرد که قرار است به زودی از راه برسند.

جدا از نام این شرکت های بزرگ فناوری، شرکت های کوچکتر نیز وارد عرصه فناوری پوشیدنی شده اند.

یکی از این فناوری ها دستبندی است که به کاربر خود اعلام می کند که وی روی تلفن هوشمند پیامک یا تماس دریافت کرده اند اما این اعلام با ترکیب سیگنال های لمسی و تصویر صورت می گیرد.

وقتی که دستگاه تلفن همراه داخل جیب و یا کیف قرار دارد و کاربر تغییرات جدید روی آن را متوجه نمی شود، این دستبند می تواند دریافت پیام و یا تماس جدید را اعلام کند.

براساس اظهارات شرکت سازنده این دستبند که به آن «امبریس +»  گفته می شود، از طریق تنظیمات ساده ای روی پارامترهای ابتدایی تلفن همراه این دستگاه به شما آنچه را که می خواهید و زمانی که می خواهید را اطلاع می دهد. چگونگی نمایش اطلاعات و تعداد دفعات آن کاملا به شما بستگی دارد.

کاربر می تواند تنظیمات را طوری انجام دهد که برای دریافت تمام تماس های دریافتی، میزان باطری، پیامک های متنی، نامه های الکترونیکی و به روزسازی صفحات اجتماعی هشدار دریافت کند.(مهر)

/ 0 نظر / 79 بازدید