بازی هفته
 
خب! بالاخره انتظارها به سر رسید و این هفته شاهد ارائه دو بازی خوب هستیم. البته خبر بهتر این است که این هفته تقریبا پایان دوران کسادی بازی خواهد بود و از این به بعد بازی‌های بزرگ و مطرح بسیاری قرار است عرضه شود و تقریبا شهریورماه حسابی درگیر خواهیم بود!

Sleeping Dogs یا سگ‌های خفته بعد از مدت‌ها انتظار و نمایش‌های خیره کننده در نمایشگاه‌های مختلف، سرانجام این هفته عرضه می‌شود. در این بازی می‌توانید آزادانه در فضای شهر هنگ‌کنگ بچرخید و ماموریت‌های مختلفی انجام دهید؛ اما آنچه بازی را از سایر رقیبان متمایز می‌کند، تمرکز و وسواس فراوان سازندگان روی مبارزات نزدیک و حالت‌ها و انیمیشن‌های مختلف برای آن است. همچنین چهره کاراکترها و داستان بازی نیز از دیگر نقاط برجسته این عنوان به شمار می‌رود. بعد از مدت‌ها بیکاری سگ‌های خفته بهترین اتفاقی است که می‌تواند بیفتد.

از طرف دیگر طرفداران سبک Hack’n Slash می‌توانند شماره دوم عنوان Darksiders را تجربه کنند. با این‌که نسخه اول بازی نسبتا متوسطی بود، اما استقبال خوبی از آن به عمل آمد و حالا در این شماره کنترل مرگ در دستان شما قرار می‌گیرد. گویا بازی قرار است از هر نظر نسبت به نسخه قبلی بهتر باشد، اما گرافیک آن به نظر چندان تفاوتی نکرده است.

 

 

جدا از این بازی‌های بزرگ، این هفته بازی Dust: An Elysian Tail نیز روی شبکه XBLA قرار می‌گیرد که یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی و ساید اسکرولینگ است و تاکید زیادی روی کمبوهای دیوانه‌وار در حین اکشن بازی دارد.

/ 0 نظر / 49 بازدید