بازی هفته ی 2

بازی هفته
اخیرا هرچند اوضاع برای خیلی از بازی‌کننده‌ها مناسب نیست و مرتب هم بدتر می‌‌شود، اما دوستداران سبک رانندگی چندان ناراحت نیستند. چند وقت پیش که نسخه جدید «دِرت» آمد و حالا هم می‌توانند منتظر "سنجش رانندگی: اسطوره‌های مسابقه‌ای فراری" باشند. این نسخه از لحاظ گرافیک پیشرفت بسیار زیادی کرده و مطمئنا علاوه بر طرفداران قدیمی، مخاطبان جدیدی را نیز به سمت خود جذب خواهد کرد. این بازی برای X360 و PS3 عرضه خواهد شد و فعلا خبری از نسخه PC نیست.

اما برای PCبازها نیز این هفته بی بازی نخواهد گذشت و عنوان «جهان مرموز» که یک بازی جدید محسوب می‌شود عرضه خواهد شد. سبک بازی نقش‌آفرینی بوده و گویا تمرکز ویژه‌ای هم روی ویژگی آنلاین دارد. در جهان مرموز شما می‌توانید به عضویت یکی از سه سازمان مخفی و قدرتمند جهان واقعی یعنی تمپلارها یا فراماسونرهای کنونی، ایلومناتی‌ و یک سازمان دیگر که کمتر در موردش شنیده‌ایم درآیید و برای اهداف آنها تلاش کنید. هریک از این سازمان‌ها توانایی و ویژگی‌هایی دارند که اگر درست استفاده شود از وجوه برتری خواهد بود. از آنجا که فضای بازی رئال بوده و این فضا با سبک نقش‌آفرینی تا به حال چندان خوب درنیامده، فقط می‌توانیم امیدوار باشیم جهان مرموز ساختار شکنی کند.

شاید کسانی که بنا به هر دلیلی کنسول‌های دستی را برگزیده‌اند و از ما گله‌مندند که چرا چندان به فکر این کنسول‌ها نیستیم، این هفته با آمدن یک نسخه انحصاری از فاینال فانتزی برای

3DS آنقدر سرشان شلوغ شود که فرصت انتقاد را از دست بدهند! بر خلاف سایر نسخه‌ها که نقش‌آفرینی ژاپنی هستند، این‌بار با سبک ریتمیک مواجه خواهید شد که با توجه به پیش‌زمینه فاینال فانتزی و طرفداران بی‌شماری که دارد، بعید است بازی شکست‌خورده‌ای شود.
/ 0 نظر / 46 بازدید