بازی هفته

بازی هفته
 
گیم‌نت‌ها منفجر می‌شود! این هفته بازی‌های نسبتا زیادی قرار است عرضه شود، اما شاید هیچ‌‌کدام خبرسازتر از ساخته جدید شرکت ولو و نسخه جدید برترین بازی‌ چند نفره تاریخ یعنی کانتر استرایک نباشد.

 Global Offense تمام شاخصه‌های عالی نسخه قبلی از جمله نقشه Dust2 را دارد و همه اینها با گرافیک، کاراکتر و سلاح‌های بیشتر و بهتر همراه است.

 

 

 

سخت‌تریـــــن بازی تاریخ همراه تمام DLCهایش این هفته راهی PC می‌شود. بازی دارک سولز شاهکاری ناب در سبک نقش‌آفرینی است که تمام‌کردن آن نیازمند صبر و حوصله فراوان است. بازی دیوانه‌وار سخت است، اما اگر شگردش را یاد بگیرید، می‌توانید از پسش بربیایید. این عنوان را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

 

نسخه جدید از بازی ترانسفورمرز با نام سقوط سایبرترون، دیگر عنوانی است که این هفته وارد بازار می‌شود. بازی دنباله‌ای بر نسخه ساخته شده در سال 2010 یعنی نبرد سایبرترون است و این‌بار با جنگ‌های داخلی این سیاره که به ترک آن توسط اتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها منجر شد، رو‌به‌رو خواهیم شد.

 

 

«تک‌تیرانداز: روح مبارز 2» نیز این هفته در دسترس خواهد بود. این نسخه از هر لحاظ نسبت به شماره اول بهتر به نظر می‌رسد و می‌توان از آن انتظار یک بازی خوب داشت.

/ 0 نظر / 52 بازدید